T520V227M004AT0E025 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 2.147
Datablad
Datablad
220 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 4 V 2917 (7343 metrisk) 25mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KEMET Webinar - Polymer Capacitors - Your Solution When MLCC Lead Times Are Tight
T520V227M004AT0E025
DigiKeys varenummer
T520V227M004AT0E025-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T520V227M004AT0E025
Beskrivelse
CAP TANT POLY 220UF 4V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T520V227M004AT0E025 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
220 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,075" (1,90mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
V
Spænding - Nominel
4 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
25mOhm @ 100kHz