TAJT156K010RNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 49
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
På lager: 2.456
Vishay Sprague
Vishay Sprague
KEMET
KEMET
15 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 1411 (3528 metrisk), 1210 2,8Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJT156K010RNJ
DigiKeys varenummer
TAJT156K010RNJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJT156K010RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 15UF 10% 10V 1411
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJT156K010RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2,8Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk), 1210
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
T
Spænding - Nominel
10 V