TPSB156K010R0450
DigiKeys varenummer
478-12964-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-12964-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-12964-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TPSB156K010R0450
Beskrivelse
CAP TANT 15UF 10% 10V 1411
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 1411 (3528 metrisk), 1210 450mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
450mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
10 V