TAJA156M016RNJ er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
15 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 1206 (3216 metrisk) 2Ohm