SR211A331JARTR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
På lager: 825
Direkte
KEMET
Direkte
TDK
På lager: 51
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
330 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR211A331JARTR1
DigiKeys varenummer
SR211A331JARTR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR211A331JARTR1
Beskrivelse
CAP CER 330PF 100V NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SR211A331JARTR1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)