K331J10C0GH5TH5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
KEMET
KEMET
TDK
På lager: 51
Murata Electronics
På lager: 890
Murata Electronics
På lager: 986
330 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
K331J10C0GH5TH5
DigiKeys varenummer
K331J10C0GH5TH5-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
K331J10C0GH5TH5
Beskrivelse
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
K331J10C0GH5TH5 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,142" L x 0,091" B (3,60mm x 2,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,244" (6,20mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)