SR211A181JARTR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
Opgradering
KYOCERA AVX
Similar
Direkte
KEMET
På lager: 790
TDK
På lager: 51
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Murata Electronics
På lager: 922
Murata Electronics
TDK
På lager: 55
180 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR211A181JARTR1
DigiKeys varenummer
SR211A181JARTR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR211A181JARTR1
Beskrivelse
CAP CER 180PF 100V NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Pakke/hus
Radial
Størrelse/dimension
0,200" L x 0,125" B (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)