SR151A181JARTR2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Similar
KEMET
På lager: 790
Similar
TDK
TDK
På lager: 51
Murata Electronics
På lager: 922
Murata Electronics
180 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR151A181JARTR2
DigiKeys varenummer
SR151A181JARTR2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR151A181JARTR2
Beskrivelse
CAP CER 180PF 100V C0G/NP0 RAD
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)