SR155C222KAA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
På lager: 815
På lager: 269
Similar
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Direkte
2200 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR155C222KAA
DigiKeys varenummer
SR155C222KAA-ND
Producenter
Producentens varenummer
SR155C222KAA
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 50V X7R RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SR155C222KAA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)