SR075C222KARTR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Opgradering
På lager: 815
På lager: 269
TDK
På lager: 78
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
2200 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR075C222KARTR1
DigiKeys varenummer
SR075C222KARTR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR075C222KARTR1
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 50V X7R RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,250" (6,35mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)