FK18C0G2A181JN020 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TDK
På lager: 51
Datablad
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Direkte
På lager: 0
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Opgradering
Similar
KEMET
På lager: 790
Murata Electronics
Murata Electronics
180 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FK18C0G2A181JN020
DigiKeys varenummer
445-4382-ND
Producenter
Producentens varenummer
FK18C0G2A181JN020
Beskrivelse
CAP CER 180PF 100V C0G RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FK18C0G2A181JN020 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,098" B (4,00mm x 2,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,217" (5,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)