SR151A102JAA
DigiKeys varenummer
478-SR151A102JAA-ND
Producenter
Producentens varenummer
SR151A102JAA
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 RAD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)