SR151A102JARTR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 3.768
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
KEMET
KEMET
På lager: 797
TDK
På lager: 35
TDK
På lager: 615
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Murata Electronics
På lager: 937
Murata Electronics
1000 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR151A102JARTR1
DigiKeys varenummer
SR151A102JARTR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR151A102JARTR1
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 RAD
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)