SR121A681JAR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KYOCERA AVX
På lager: 1.496
Datablad
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Opgradering
KEMET
KEMET
På lager: 381
TDK
På lager: 385
TDK
På lager: 595
Murata Electronics
På lager: 572
Murata Electronics
På lager: 761
680 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR121A681JAR
DigiKeys varenummer
SR121A681JAR-ND
Producenter
Producentens varenummer
SR121A681JAR
Beskrivelse
CAP CER 680PF 100V NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,150" B (3,81mm x 3,81mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,100" (2,54mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)