SR151A681JAR
DigiKeys varenummer
478-11008-ND
Producenter
Producentens varenummer
SR151A681JAR
Beskrivelse
CAP CER 680PF 100V C0G/NP0 RAD
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)