SR121A471JARTR2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Opgradering
KEMET
KEMET
På lager: 520
470 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR121A471JARTR2
DigiKeys varenummer
SR121A471JARTR2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR121A471JARTR2
Beskrivelse
CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 RAD
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,150" B (3,81mm x 3,81mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,100" (2,54mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)