SR071A471JARTR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
KEMET
På lager: 520
På lager: 530
TDK
På lager: 487
470 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR071A471JARTR1
DigiKeys varenummer
SR071A471JARTR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR071A471JARTR1
Beskrivelse
CAP CER 470PF 100V NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,100" (2,54mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)