SR155C222JARTR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
2200 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR155C222JARTR1
DigiKeys varenummer
SR155C222JARTR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR155C222JARTR1
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 50V X7R RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)