SR071A470JAA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Opgradering
KEMET
47 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR071A470JAA
DigiKeys varenummer
SR071A470JAA-ND
Producenter
Producentens varenummer
SR071A470JAA
Beskrivelse
CAP CER 47PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SR071A470JAA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,100" (2,54mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)