SA105C223KAN kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Opgradering
Similar
0.022 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SA105C223KAN
DigiKeys varenummer
SA105C223KAN-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
SA105C223KAN
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 50V X7R AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SA105C223KAN Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,100" diam. x 0,170" L (2,54mm x 4,32mm)
Tolerance
±10%