MA105C223JAA-BULK kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
0.022 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MA105C223JAA-BULK
DigiKeys varenummer
MA105C223JAA-BULK-ND
Producenter
Producentens varenummer
MA105C223JAA-BULK
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 50V X7R AXIAL
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,160" L (2,29mm x 4,07mm)
Tolerance
±5%