RP93725T0050GTTR det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
C&B/RESI
På lager: 65
Datablad
50 Ohms ±2% 30W Chipmodstand Ikke-standard RF, Højfrekvent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RP93725T0050GTTR
DigiKeys varenummer
478-7046-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RP93725T0050GTTR
Beskrivelse
RES SMD 50 OHM 2% 30W 3725
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RP93725T0050GTTR Modeller
Funktioner
RF, Højfrekvent
Mfr
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Ikke-standard
Varestatus
Forældet
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,375" L x 0,250" B (9,53mm x 6,35mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,045" (1,15mm)