RFPR2010G50R0S030E9
DigiKeys varenummer
4506-RFPR2010G50R0S030E9TR-ND - Tape & Reel (TR)
4506-RFPR2010G50R0S030E9CT-ND - Afskåret tape (CT)
4506-RFPR2010G50R0S030E9DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RFPR2010G50R0S030E9
Beskrivelse
RF RES 50 OHM DC-6GHZ 30W 2%
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 Ohms ±2% 30W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) RF, Højfrekvent Tykfilm
Funktioner
RF, Højfrekvent
Mfr
Temperaturkoefficient
200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)