QB1020A40WYT
DigiKeys varenummer
478-QB1020A40WYTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-QB1020A40WYTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-QB1020A40WYTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
QB1020A40WYT
Beskrivelse
THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader 2,54mm x 5,08mm Rektangulær
Kategori
Form
Rektangulær
Producenter
KYOCERA AVX
Omrids
2,54mm x 5,08mm
Serie
Tykkelse
0,0402" (1,020mm)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Materiale
Alumiininitridi
Varestatus
Aktiv
Termisk modstand
2°C/W, 3°C/W
Brug
Varmeoverførsel
Termisk ledningsevne
320W/m-K, 508W/m-K