ABM3B-24.000MHZ-B2-T
DigiKeys varenummer
535-9126-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-9126-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-9126-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABM3B-24.000MHZ-B2-T
Beskrivelse
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ABM3B-24.000MHZ-B2-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
24 MHz
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)