MR075C105JAA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Billede for MR075C105JAA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MR075C105JAA
DigiKeys varenummer
MR075C105JAA-ND
Producenter
Producentens varenummer
MR075C105JAA
Beskrivelse
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,490" L x 0,140" B (12,44mm x 3,55mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,490" (12,44mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,400" (10,16mm)