MR065C105JAA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
1 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MR065C105JAA
DigiKeys varenummer
MR065C105JAA-ND
Producenter
Producentens varenummer
MR065C105JAA
Beskrivelse
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,290" L x 0,090" B (7,36mm x 2,28mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,290" (7,36mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)