MR052C102KAA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 61
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 787
På lager: 1.032
1000 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MR052C102KAA
DigiKeys varenummer
MR052C102KAA-ND
Producenter
Producentens varenummer
MR052C102KAA
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 200V X7R RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,190" L x 0,090" B (4,83mm x 2,28mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,235" (5,97mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)