LD051C332JAB2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
3300 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LD051C332JAB2A
DigiKeys varenummer
LD051C332JAB2A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LD051C332JAB2A
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 100V X7R 0805
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
LD051C332JAB2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)