C0805C332J1RALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 3.031
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 228
Datablad
På lager: 3.630
Parametrisk ækvivalent
På lager: 2
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KYOCERA AVX
Direkte
Knowles Syfer
YAGEO
KYOCERA AVX
3300 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805C332J1RALTU
DigiKeys varenummer
399-C0805C332J1RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C332J1RALTU
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 100V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805C332J1RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)