KGQ21HCG2A2R7BT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 4.300
Datablad
2.7 pF ±0,1pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGQ21HCG2A2R7BT
DigiKeys varenummer
478-KGQ21HCG2A2R7BTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGQ21HCG2A2R7BT
Beskrivelse
CAP CER 2.7PF 100V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
KGQ21HCG2A2R7BT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Ultralav ESR
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±0,1pF
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,045" (1,15mm)