KGM43BCG3U101JV er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
YAGEO
På lager: 2.275
Datablad
Similar
KEMET
100 pF ±5% 3000V (3kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Ceramic 1812
KGM43BCG3U101JV
DigiKeys varenummer
478-KGM43BCG3U101JVTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM43BCG3U101JVCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM43BCG3U101JVDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM43BCG3U101JV
Beskrivelse
CAP CER 100PF 3KV C0G/NP0 1812
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM43BCG3U101JV Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,181" L x 0,126" B (4,60mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)