KGM32RR71H683KU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 38
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
På lager: 1.173
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KEMET
KEMET
Knowles Syfer
0.068 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM32RR71H683KU
DigiKeys varenummer
478-KGM32RR71H683KUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM32RR71H683KU
Beskrivelse
CAP CER 0.068UF 50V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,098" B (3,30mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,041" (1,05mm)