KGM32HR72D683KU
DigiKeys varenummer
478-KGM32HR72D683KUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM32HR72D683KUCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM32HR72D683KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM32HR72D683KU
Beskrivelse
CAP CER 0.068UF 200V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.068 µF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM32HR72D683KU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,098" B (3,30mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)