KGM31TR72D472MU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 5.592
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 5.145
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KEMET
KEMET
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
4700 pF ±20% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31TR72D472MU
DigiKeys varenummer
478-KGM31TR72D472MUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31TR72D472MU
Beskrivelse
CAP CER 4700PF 200V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM31TR72D472MU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)