KGM31TR72E472JU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
4700 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31TR72E472JU
DigiKeys varenummer
478-KGM31TR72E472JUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31TR72E472JU
Beskrivelse
CAP CER 4700PF 250V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
KGM31TR72E472JU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)