KGM31TCG2A392KU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
TDK
På lager: 4.000
Datablad
Opgradering
TDK
Murata Electronics
3900 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31TCG2A392KU
DigiKeys varenummer
478-KGM31TCG2A392KUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31TCG2A392KU
Beskrivelse
CAP CER 3900PF 100V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM31TCG2A392KU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)