C3216C0G2J392K085AA
DigiKeys varenummer
445-14641-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-14641-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-14641-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3216C0G2J392K085AA
Beskrivelse
CAP CER 3900PF 630V C0G 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3900 pF ±10% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C3216C0G2J392K085AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Ikke til nye design
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)