KGM31TCG1E682GU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 5.437
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Opgradering
Knowles Syfer
KEMET
6800 pF ±2% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31TCG1E682GU
DigiKeys varenummer
478-KGM31TCG1E682GUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31TCG1E682GU
Beskrivelse
CAP CER 6800PF 25V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM31TCG1E682GU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)