KGM31TCG1E682FU
DigiKeys varenummer
478-KGM31TCG1E682FUTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM31TCG1E682FUCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM31TCG1E682FUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM31TCG1E682FU
Beskrivelse
CAP CER 6800PF 25V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6800 pF ±1% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM31TCG1E682FU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)