KGM31BCG2A220KT
DigiKeys varenummer
478-KGM31BCG2A220KTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM31BCG2A220KTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM31BCG2A220KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM31BCG2A220KT
Beskrivelse
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM31BCG2A220KT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)