12061A220K4T2A
DigiKeys varenummer
478-KAM31BCG2A220KTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KAM31BCG2A220KTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KAM31BCG2A220KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
12061A220K4T2A
Beskrivelse
CAP CER SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)