KGM31AR71A226ML kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 3.078
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
På lager: 0
Datablad
Murata Electronics
Taiyo Yuden
22 µF ±20% 10V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31AR71A226ML
DigiKeys varenummer
478-KGM31AR71A226MLTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31AR71A226ML
Beskrivelse
CAP CER 22UF 10V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,075" (1,90mm)