LMJ316BB7226MLHT
DigiKeys varenummer
587-LMJ316BB7226MLHTTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-LMJ316BB7226MLHTCT-ND - Afskåret tape (CT)
587-LMJ316BB7226MLHTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LMJ316BB7226MLHT
Beskrivelse
CAP CER 22UF 10V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF ±20% 10V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
LMJ316BB7226MLHT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,075" (1,90mm)