KGM21NR71H331KM kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 17.274
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Walsin Technology Corporation
Direkte
KEMET
YAGEO
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
330 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM21NR71H331KM
DigiKeys varenummer
478-KGM21NR71H331KMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM21NR71H331KM
Beskrivelse
CAP CER 330PF 50V X7R 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM21NR71H331KM Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)