CC0805KRX7R9BB331
DigiKeys varenummer
311-1192-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-1192-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-1192-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0805KRX7R9BB331
Beskrivelse
CAP CER 330PF 50V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC0805KRX7R9BB331 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,60mm)