KGM21NR71E331KT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 2.797
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 1.849
Datablad
På lager: 941
330 pF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM21NR71E331KT
DigiKeys varenummer
478-KGM21NR71E331KTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM21NR71E331KT
Beskrivelse
CAP CER 330PF 25V X7R 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM21NR71E331KT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)