KGM21BCG2D270JT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KEMET
YAGEO
Knowles Syfer
27 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM21BCG2D270JT
DigiKeys varenummer
478-KGM21BCG2D270JTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM21BCG2D270JT
Beskrivelse
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM21BCG2D270JT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)