KGM21BCG2A221FT er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 8.000
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 1.472
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KEMET
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Opgradering
Knowles Syfer
KEMET
220 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM21BCG2A221FT
DigiKeys varenummer
478-KGM21BCG2A221FTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM21BCG2A221FTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM21BCG2A221FTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM21BCG2A221FT
Beskrivelse
CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM21BCG2A221FT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)