08051A221FA12A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 8.000
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 1.472
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KEMET
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Opgradering
Knowles Syfer
KEMET
220 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
08051A221FA12A
DigiKeys varenummer
08051A221FA12A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
08051A221FA12A
Beskrivelse
CAP CER 220PF 100V NP0 0805
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
08051A221FA12A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)